Goleto Čalouněná lavice s úložným prostorem 114 x 40 x 40 cm bílá

Úložný prostor

• , zakoupeno v Goleto.cz

Tento úložný box jsem zakoupila opakovaně, absolutní spokojenost. Kvalitní zpracování, kvalitní materiál, vypadá luxusně. A rovněž musím ocenit úložný prostor.

• , zakoupeno v Goleto.cz

Super nákup, krásné a kvalitní zboží.

Lavice je pěkná, jsem spokojena

Úložný prostor

Čalouněná lavice s úložným prostorem 114 x 40 x 40 cm | bílá

Moderní a zároveň elegantní úložná lavice poskytne dostatek úložného prostoru ve Vaší předsíni, šatně nebo ložnici.

Lze použít jako lavička, podnožka, stolička či skladovací box

Dostatek úložného prostoru

Se sklopeným víkem může být používána rovněž jako konferenční stolek

Vodoodpudivý materiál

Snadná údržba

Kožený vzhled (polyuretan) s 8 knoflíky integrovanými do sedadla

Technické parametry:

• Celkové rozměry: 114 x 40 x 40 cm
  • Materiál: Polyuretan (PU)
  • Rám: MDF
  • Barva: bílá

• , zakoupeno v Goleto.cz

Super nákup, krásné a kvalitní zboží.

Lavice je pěkná, jsem spokojena

• , zakoupeno v Goleto.cz

Lavice jsou moc pekne,jsem spokojena.

• , zakoupeno v Goleto.cz

• měla jsem obavy, že se na tom nebude dát sedět, ale lavice jsou za a) skladné - dají se složit na placky a za b) opravdu bytelné.. pojmou obrovské množství "všeho možného" .. takže je doma perfektně uklizeno a případná vícenásobná návštěva má kam složit pozadí :-) ... použitý materiál kvalitní, jednu lavici mám i v koupelně - a je to pěkně vodoodpudivé .. opravdu jsem velmi spokojena, se skvělým pocitem, že jsem neprohloupila.